Bedava Uçak Bileti Çekilişi

Bu yıl öyle bir ülkede İngilizce öğrenin ki, deniz olsun, güneş olsun, yemekleri güzel olsun, insanları cana yakın olsun, gece hayatı olsun ve üstüne bir de uçak bileti bedava olsun. Olur mu? Maltavista.com ve Birkucukulke.com işbirliği yaparsa olur!

Peki turistik amaçla seyahat etmek isteyenler? Onlara da olur! :)

MaltaVista.com ve Birkucukulke.com tam 5 kişiye uçak bileti hediye ediyor!

MaltaVista nedir, ne yapar?

MaltaVista, Türkiye ve Malta’daki ofisleri ile Malta’da eğitim üzerine odaklanmış ilk ve tek yurtdışı eğitim markasıdır. Farklı ülkelerden Malta’ya gelen öğrenciler de dahil olmak üzere öğrencilerin Malta’daki zamanlarını en verimli şekilde değerlendirmeleri üzerine yoğunlaşmıştır.

Bir Küçük Ülke nedir, ne yapar?
Birkucukulke.com 2011 yılından beri Malta’da yaşayan ve kendi deneyimlerini ülkeye herhangi bir amaçla gelmek isteyenlerle paylaşan, bir Türk tarafından yazılan kişisel blogdur. Birkucukulke.com’da Malta’da günlük hayatın nasıl yaşandığına dair bir çok yazı bulabilir, daha önce ülkeye öğrenci ya da turist olarak gitmiş kişilerle yapılan röportajları okuyabilirsiniz.

Bedava uçak bileti çekilişinin bütün kural ve şartları aşağıdaki gibidir.

1 – @maltavistacom ve @birkucukulke adreslerini Instagram uzerinden takip etmelisiniz.

2 – MaltaVista ve Bir Küçük Ülke hesaplarındaki ilgili postların altına en az 3 arkadaşınızı etiketlemelisiniz. (Tanınmış kişi ya da kurum hesaplarını etiketleyen profiller çekiliş dışı kalacaktır.) Ne kadar çok kişi etiketlerseniz şansınız o kadar artacaktır.

3 – Instagram hesaplarındaki ilgili gönderiyi veya ekran görüntüsünü @birkucukulke ve @maltavistacom hesaplarını etiketleyerek hikayenizde paylaşmalısınız.

4 – Kazanılacak olan uçak bileti İstanbul – Malta arası tek yön olup, vize, yurt dışı çıkış harcı vs. gibi diğer giderler kazanan kişi tarafından karşılanacaktır. İstanbul’da yaşamayan kişiler yaşadığı şehir ile İstanbul arasındaki seyahat masraflarını kendileri üstlenecektir.

5 – Uçak bileti kullanımı için 2018 yılı içerisinde olmak üzere herhangi bir tarih kısıtlaması yoktur ve kazanan kişiler uçak biletlerini başka kişilere devredemez. Kesinleşmiş seyahat tarihi en az iki ay önceden yetkililere bildirilmelidir.

6 – Uçak bileti kazanan ve turist olarak Malta’ya gitmek isteyen fakat halihazırda Schengen Vizesi veya yeşil pasaportu olmayan kişiler vize danışmanlığı işlemlerini MaltaVista aracılığıyla gerçekleştirmek zorundadır.

7 – Öğrenci olarak dil okulu için Malta’ya gitmek isteyen kişilerin tüm işlemlerini MaltaVista ücretsiz olarak gerçekleştirecektir.

8 – Çekilişe katılım 18.01.2018 – 28.02.2018 tarihleri arasında mümkün olacaktır. Bu tarihten sonra katılım yapılamayacaktır.

9 – Çekiliş sonuçları katılımın bitiminden itibaren 10 iş günü içerisinde @birküçükülke ve @maltavistacom hesaplarından duyurulacaktır.

10 – Bir Küçük Ülke ve MaltaVista tüm detaylar hakkında değişiklik hakkını saklı tutar.

Herkese bol şans!

Bedava Uçak Bileti Çekilişi” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir